- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $7.197 | $7.20 |
| 10+ | $6.317 | $63.17 |
| 30+ | $5.78 | $173.40 |
| 100+ | $5.331 | $533.10 |
| 102+ | $5.331 | $543.76 |
| 104+ | $5.331 | $554.42 |
ACTP112 Tech -specificaties
Panasonic Electric Works - ACTP112 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Panasonic Electric Works - ACTP112
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic |
| Klemtype | PC Pin |
| switching Voltage | 14VDC - Nom |
| Serie | ACTP |
| release Time | 10 ms |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| opereren Time | 10 ms |
| Moet spanning vrijgeven | 1 VDC |
| Moet spanning bedienen | 7.2 VDC |
| montage Type | Through Hole |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Kenmerken | - |
| Contact Rating (Current) | 30 A |
| Contact Material | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Contactformulier | SPDT (1 Form C) |
| coil Voltage | 12VDC |
| coil Type | Non Latching |
| coil Resistance | 144 Ohms |
| coil Vermogen | 1W |
| coil Current | 83.3 mA |
| Base Productnummer | ACTP11 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.41.0050 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Panasonic Electric Works ACTP112.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | ACTP212 | ACTP512 | ACTE5R2 | ACTL3CR3V |
| Fabrikant | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Serie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Klemtype | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| coil Resistance | - | - | - | - |
| opereren Time | - | - | - | - |
| Moet spanning vrijgeven | - | - | - | - |
| Moet spanning bedienen | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Contact Rating (Current) | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| coil Vermogen | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Contactformulier | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| release Time | - | - | - | - |
| coil Voltage | - | - | - | - |
| switching Voltage | - | - | - | - |
| coil Type | - | - | - | - |
| coil Current | - | - | - | - |
ACTH6B2A03ECPanasonic
ACTP212 12vPanasonic
ACTE5R3Panasonic Electric WorksRELAY AUTOMOTIVE SPDTX2 20A 12V
ACTE5R2Panasonic Electric WorksRELAY AUTOMOTIVE SPDTX2 20A 12V
ACTH6B2A05ECPanasonic
ACTPATM3333-01-IP-UWBInventek SystemsANT GPS/GNSS ACTIVE PATCH
ACTIVATOR-2Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.