- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
PMCXB900UE.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Pin 1 Marking Update 04/Feb/2015.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.136 | $0.14 |
| 10+ | $0.118 | $1.18 |
| 30+ | $0.11 | $3.30 |
| 100+ | $0.101 | $10.10 |
| 500+ | $0.097 | $48.50 |
| 1000+ | $0.063 | $63.00 |
PMCXB900UEZ Tech -specificaties
Nexperia USA Inc. - PMCXB900UEZ Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Nexperia USA Inc. - PMCXB900UEZ
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Nexperia |
| VGS (th) (Max) @ Id | 950mV @ 250µA |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | DFN1010B-6 |
| Serie | TrenchFET® |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 620mOhm @ 600mA, 4.5V |
| Vermogen - Max | 265mW |
| Verpakking / doos | 6-XFDFN Exposed Pad |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 21.3pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 0.7nC @ 4.5V |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 20V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 600mA, 500mA |
| Configuratie | N and P-Channel Complementary |
| Base Productnummer | PMCXB900 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Nexperia USA Inc. PMCXB900UEZ.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | PMCXB900UEL/S500Z | PMCXB900UELZ | PMCXB900UE | PMCXB1000UEZ |
| Fabrikant | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. | Nexperia | NXP Semiconductors |
| Technologie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Configuratie | - | - | - | S/H-ADC |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | - | - | - | - |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Vermogen - Max | - | - | - | - |
Download PMCXB900UEZ PDF -datasheets en Nexperia USA Inc. -documentatie voor PMCXB900UEZ - Nexperia USA Inc..
PMCXB1000UEZNexperia USA Inc.MOSFET N/P-CH 30V DFN1010B-6
PMCXB900UEL/S500ZNexperia USA Inc.Nexperia PMCXB900UE - Small Sign
PMCU-6013Premier MagneticsCMC 600MA 2LN TH
PMCU-7001Premier MagneticsCMC 300MA 2LN TH
PMCU-6029Premier MagneticsCMC 1.3A 2LN TH
PMCU-8009Premier MagneticsCMC 1A 2LN TH
PMCU-6017Premier MagneticsCMC 700MA 2LN TH
PMCU-7039Premier MagneticsCMC 2A 2LN TH
PMCU-6023Premier MagneticsCMC 1A 2LN THUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.