- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
LQW15ANyyyy00D Spec.pdfHTML -datasheet
LQW15ANyyyy00D Spec.pdfOnderdeelnummeringsgids
RF Inductor Part Numbering.pdfLQW15AN3N2B00D Tech -specificaties
Murata Electronics - LQW15AN3N2B00D Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Murata Electronics - LQW15AN3N2B00D
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Murata Electronics |
| Type | Wirewound |
| Tolerantie | ±0.1nH |
| Leverancier Device Pakket | 0402 (1005 Metric) |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | LQW15 |
| ratings | - |
| Q @ Freq | 15 @ 250MHz |
| Verpakking / doos | 0402 (1005 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Air |
| Inductiefrequentie - test | 100 MHz |
| Inductie | 3.2 nH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 14GHz |
| Kenmerken | - |
| DC Resistance (DCR) | 170mOhm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 500 mA |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - |
| Base Productnummer | LQW15AN |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Murata Electronics LQW15AN3N2B00D.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | LQW15AN3N2B0ZD | LQW15AN3N2C00D | LQW15AN3N1B00D | LQW15AN3N2D00D |
| Fabrikant | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Inductie | - | - | - | - |
| Inductiefrequentie - test | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Materiaal - Core | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | - | - | - |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| afscherming | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Type | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ratings | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Download LQW15AN3N2B00D PDF -datasheets en Murata Electronics -documentatie voor LQW15AN3N2B00D - Murata Electronics.
LQW15AN3N1C00DMurata ElectronicsFIXED IND
LQW15AN3N2C0ZDMurata ElectronicsFIXED IND
LQW15AN3N1C0ZDMurata ElectronicsFIXED IND
LQW15AN3N2B0ZDMurata ElectronicsFIXED IND
LQW15AN3N1D00DMurata ElectronicsFIXED IND
LQW15AN3N2D00DMurata ElectronicsFIXED IND
LQW15AN3N1D0ZDMurata ElectronicsFIXED IND
LQW15AN3N2D0ZDMurata ElectronicsFIXED IND
LQW15AN3N0G80DMurata ElectronicsFIXED IND
LQW15AN3N1B0ZDMurata ElectronicsFIXED IND
LQW15AN3N2C00DMurata ElectronicsFIXED IND
LQW15AN3N1B00DMurata ElectronicsFIXED INDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.