- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
LQG15WZ0N9S02x Datasheet.pdfHTML -datasheet
LQG15WZyyyy02D Series Spec.pdfOnderdeelnummeringsgids
LQ Part Numbering, Pwr Lines, Auto.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.047 | $0.05 |
LQG15WZ0N9S02D Tech -specificaties
Murata Electronics - LQG15WZ0N9S02D Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Murata Electronics - LQG15WZ0N9S02D
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Murata Electronics |
| Type | Multilayer |
| Tolerantie | ±0.3nH |
| Leverancier Device Pakket | 0402 |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | LQG15 |
| ratings | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | - |
| Verpakking / doos | 0402 (1005 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | - |
| Inductiefrequentie - test | 100 MHz |
| Inductie | 0.9 nH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 15GHz |
| Kenmerken | - |
| DC Resistance (DCR) | 30mOhm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 1.2 A |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - |
| Base Productnummer | LQG15WZ |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Murata Electronics LQG15WZ0N9S02D.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | LQG15WZ0N8S02D | LQG15WZ0N9C02D | LQG15WZ0N9B02D | LQG15WZ0N7S02D |
| Fabrikant | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Serie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| afscherming | - | - | - | - |
| Materiaal - Core | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Inductiefrequentie - test | - | - | - | - |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ratings | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Inductie | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
Download LQG15WZ0N9S02D PDF -datasheets en Murata Electronics -documentatie voor LQG15WZ0N9S02D - Murata Electronics.
LQG15WZ0N9C02JMurata ElectronicsEMC
LQG15WZ10NG02JMurata ElectronicsEMC
LQG15WZ0N8S02JMurata ElectronicsEMC
LQG15WZ10NG02DMurata ElectronicsEMC
LQG15WZ11NG02DMurata ElectronicsEMC
LQG15WZ10NJ02JMurata ElectronicsEMC
LQG15WZ0N8B02JMurata ElectronicsEMC
LQG15WZ11NH02JMurata ElectronicsEMCUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.