- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Onderdeelnummeringsgids
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML -datasheet
KC355 Series Spec, 250V-630V.pdfKC355TD72W105MH01K Tech -specificaties
Murata Electronics - KC355TD72W105MH01K Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Murata Electronics - KC355TD72W105MH01K
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Murata Electronics |
| Spanning - Nominale | 450V |
| Tolerantie | ±20% |
| Dikte (Max) | 0.197' (5.00mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | X7T |
| Size / Dimension | 0.240' L x 0.209' W (6.10mm x 5.30mm) |
| Serie | KC3 |
| ratings | AEC-Q200 |
| Verpakking / doos | Stacked SMD, 2 J-Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | J-Lead |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 1 µF |
| Base Productnummer | KC355TD72W |
| toepassingen | Automotive |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Murata Electronics KC355TD72W105MH01K.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | KC355TD72W105MH01L | KC355TD72E155MH01K | KC355TD7LQ105MV01K | KC355TD72W684MH01K |
| Fabrikant | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ratings | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| lead Style | - | - | - | - |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
Download KC355TD72W105MH01K PDF -datasheets en Murata Electronics -documentatie voor KC355TD72W105MH01K - Murata Electronics.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.