- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Onderdeelnummeringsgids
GCH188R71C474KE01-01.pdf.pdfHTML -datasheet
GRM21A7U2E331JW31x Ref Sheet.pdfGRM21A7U2E331JW31D Tech -specificaties
Murata Electronics - GRM21A7U2E331JW31D Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Murata Electronics - GRM21A7U2E331JW31D
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Murata Electronics |
| Spanning - Nominale | 250V |
| Tolerantie | ±5% |
| Dikte (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | U2J |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie | GRM |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 0805 (2012 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Capaciteit | 330 pF |
| Base Productnummer | GRM21A7U2E |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Murata Electronics GRM21A7U2E331JW31D.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | GRM21A7U2E391JW31D | GRM21A7U2E121JW31D | GRM21A7U2E181JW31D | GRM21A7U2E471JW31D |
| Fabrikant | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| lead Style | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
Download GRM21A7U2E331JW31D PDF -datasheets en Murata Electronics -documentatie voor GRM21A7U2E331JW31D - Murata Electronics.
GRM21AR60J226ME47KMurata ElectronicsCAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
GRM21AR60J226ME47LMurata ElectronicsCAP CER 22UF 6.3V X5R 0805Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.