- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
GRM2165C2A911JA01 Ref Sheet.pdfOnderdeelnummeringsgids
GCH188R71C474KE01-01.pdf.pdfGRM2165C2A911JA01D Tech -specificaties
Murata Electronics - GRM2165C2A911JA01D Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Murata Electronics - GRM2165C2A911JA01D
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Murata Electronics |
| Spanning - Nominale | 100V |
| Tolerantie | ±5% |
| Dikte (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie | GRM |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 0805 (2012 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Capaciteit | 910 pF |
| Base Productnummer | GRM2165C2A |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Murata Electronics GRM2165C2A911JA01D.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | GRM2165C2A911GA01D | GRM2165C2A911GA01J | GRM2165C2A821JA01D | GRM2165C2A821JA01J |
| Fabrikant | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| toepassingen | - | - | - | - |
| lead Style | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| ratings | - | - | - | - |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
Download GRM2165C2A911JA01D PDF -datasheets en Murata Electronics -documentatie voor GRM2165C2A911JA01D - Murata Electronics.
GRM2165C2A911GA01DMurata ElectronicsCAP CER 910PF 100V C0G 0805
GRM2165C2A822JA01DMurata ElectronicsCAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 0805
GRM2165C2A822GA01DMurata ElectronicsCAP CER 8200PF 100V C0G 0805
GRM2165CYA303GA01DMurata Power Solutions
GRM2165C2A822GA01JMurata ElectronicsCAP CER 8200PF 100V C0G 0805
GRM2165C2A911GA01JMurata ElectronicsCAP CER 910PF 100V C0G 0805
GRM2165C2A822JA01JMurata ElectronicsCAP CER 8200PF 100V C0G 0805Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.