- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Onderdeelnummeringsgids
Cylindrical Battery Holders.pdfGCM31ML81H104KA37L Tech -specificaties
Murata Electronics - GCM31ML81H104KA37L Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Murata Electronics - GCM31ML81H104KA37L
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Murata Electronics |
| Spanning - Nominale | 50V |
| Tolerantie | ±10% |
| Dikte (Max) | 0.049' (1.25mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | X8L |
| Size / Dimension | 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie | GCM |
| ratings | AEC-Q200 |
| Verpakking / doos | 1206 (3216 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Capaciteit | 0.1 µF |
| Base Productnummer | GCM31ML81H |
| toepassingen | Automotive |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Murata Electronics GCM31ML81H104KA37L.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | GCM31ML81H104MA37L | GCM31ML81H154KA37L | GCM31ML81H124KA37L | GCM31ML81H104MA37K |
| Fabrikant | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| ratings | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| lead Style | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
Download GCM31ML81H104KA37L PDF -datasheets en Murata Electronics -documentatie voor GCM31ML81H104KA37L - Murata Electronics.
GCM31ML81H104MA37LMurata ElectronicsCAP CER 0.1UF 50V X8L 1206
GCM31ML81C225MA54KMurata ElectronicsCAP CER 2.2UF 16V X8L 1206
GCM31ML81H124MA37LMurata ElectronicsCAP CER 0.12UF 50V X8L 1206
GCM31ML81H124KA37LMurata ElectronicsCAP CER 0.12UF 50V X8L 1206
GCM31ML81H154MA37KMurata ElectronicsCAP CER 0.15UF 50V X8L 1206
GCM31ML81H124KA37KMurata ElectronicsCAP CER 0.12UF 50V X8L 1206
GCM31ML81H154KA37KMurata ElectronicsCAP CER 0.15UF 50V X8L 1206
GCM31ML81E105KA37KMurata ElectronicsCAP CER 1UF 25V X8L 1206
GCM31ML81C155MA37KMurata ElectronicsCAP CER 1.5UF 16V X8L 1206
GCM31ML81H124MA37KMurata ElectronicsCAP CER 0.12UF 50V X8L 1206
GCM31ML81C225MA54LMurata ElectronicsCAP CER 2.2UF 16V X8L 1206
GCM31ML81H154KA37LMurata ElectronicsCAP CER 0.15UF 50V X8L 1206
GCM31ML81H104MA37KMurata ElectronicsCAP CER 0.1UF 50V X8L 1206Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.