- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML -datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $3.557 | $3.56 |
| 250+ | $1.42 | $355.00 |
| 500+ | $1.372 | $686.00 |
| 1000+ | $1.349 | $1,349.00 |
CFULB455KD1Y-B0 Tech -specificaties
Murata Electronics - CFULB455KD1Y-B0 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Murata Electronics - CFULB455KD1Y-B0
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Murata Electronics |
| Size / Dimension | 0.256' L x 0.256' W (6.50mm x 6.50mm) |
| Serie | CFULB_Y |
| Verpakking / doos | Cube, 4-PC Pin |
| Pakket | Bulk |
| montage Type | Through Hole |
| Insertion Loss | 7dB |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Impedantie | 1.5kOhm |
| Hoogte (Max) | 0.260' (6.60mm) |
| Frequentie | 455kHz |
| filter Type | - |
| Base Productnummer | CFULB |
| bandbreedte | 10 kHz |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8543.70.9860 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Murata Electronics CFULB455KD1Y-B0.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | CFULB455KG1A-B0 | CFULB455KD4A-B0 | CFULB455KH1A-B0 | CFULA455KG1Y-B0 |
| Fabrikant | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Impedantie | - | - | - | - |
| Insertion Loss | - | - | - | - |
| bandbreedte | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frequentie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hoogte (Max) | - | - | - | - |
| filter Type | - | - | - | - |
Download CFULB455KD1Y-B0 PDF -datasheets en Murata Electronics -documentatie voor CFULB455KD1Y-B0 - Murata Electronics.
CFULA455KB4Y-B0Murata ElectronicsFILTER
CFUXC455EH103H-TC01Murata Power Solutions
CFULA455KF4A-B0Murata ElectronicsCERM FILTER 455 KHZ
CFULA455KB2A-B0Murata ElectronicsFILTER
CFULA455KG1Y-B0Murata ElectronicsFILTER
CFUKG455KG1XMurata Power Solutions
CFULA455KD4A-B0Murata ElectronicsFILTER
CFUS0509-CLT
CFUS1209-CLB
CFUS0509SBOTHHAND/LBUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.