- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pcn veroudering/ eol
SMBGyyy Device EOL Apr/2016.pdfSMBG4764AE3/TR13 Tech -specificaties
Microsemi Corporation - SMBG4764AE3/TR13 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Microsemi Corporation - SMBG4764AE3/TR13
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 100 V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.2 V @ 200 mA |
| Tolerantie | ±5% |
| Leverancier Device Pakket | SMBG (DO-215AA) |
| Serie | - |
| Vermogen - Max | 2 W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | DO-215AA, SMB Gull Wing |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -65°C ~ 150°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Impedantie (Max) (ZZT) | 350 Ohms |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 5 µA @ 76 V |
| Base Productnummer | SMBG4764 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Microsemi Corporation SMBG4764AE3/TR13.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SMBG4764E3/TR13 | SMBG4763AE3/TR13 | SMBG4764CE3/TR13 | SMBG4763E3/TR13 |
| Fabrikant | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | - | - | - | - |
| Impedantie (Max) (ZZT) | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Vermogen - Max | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serie | - | - | - | - |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | - | - | - | - |
Download SMBG4764AE3/TR13 PDF -datasheets en Microsemi Corporation -documentatie voor SMBG4764AE3/TR13 - Microsemi Corporation.
SMBG4764/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBG
SMBG4764A/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBG
SMBG4763AE3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBG
SMBG4763E3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBG
SMBG4763/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBG
SMBG4764E3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBG
SMBG4763A/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBG
SMBG4762E3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 82V 2W SMBG
SMBG4763C/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBG
SMBG4763CE3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBG
SMBG4764C/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBG
SMBG4764CE3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBGUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.