- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -assemblage/oorsprong
2.73KHz.pdfPCN -verpakking
2.73KHz.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $3.123 | $3.12 |
| 200+ | $1.209 | $241.80 |
| 500+ | $1.167 | $583.50 |
| 1000+ | $1.146 | $1,146.00 |
MIC2584-JYTS Tech -specificaties
Microchip Technology - MIC2584-JYTS Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Microchip Technology - MIC2584-JYTS
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| Voltage - Levering | 1V ~ 13.2V |
| Type | Hot Swap Controller |
| Leverancier Device Pakket | 16-TSSOP |
| Serie | - |
| Programmeerbare functies | Fault Timeout, Slew Rate, UVLO |
| Verpakking / doos | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal kanalen | 2 |
| montage Type | Surface Mount |
| Interne Switch (s) | No |
| Kenmerken | Latched Fault |
| Current - Supply | 1.7 mA |
| Current - Output (Max) | - |
| Base Productnummer | MIC2584 |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Microchip Technology MIC2584-JYTS.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MIC2584-JYTS-TR | MIC2584-JBTS | MIC2585-1JYTS | MIC2584-JBTS-TR |
| Fabrikant | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Aantal kanalen | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Programmeerbare functies | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Interne Switch (s) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Current - Output (Max) | - | - | - | - |
| Current - Supply | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Download MIC2584-JYTS PDF -datasheets en Microchip Technology -documentatie voor MIC2584-JYTS - Microchip Technology.
MIC2584-JYMMicrel / Microchip TechnologyUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.