- Yuki***aka88
- 2026/05/26
LX8237ILQ-TR Tech -specificaties
Microchip Technology - LX8237ILQ-TR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Microchip Technology - LX8237ILQ-TR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| Voltage - Levering | 5V, 12V |
| Type | Hot Swap Controller, Monitor |
| Leverancier Device Pakket | 24-QFN |
| Serie | - |
| Programmeerbare functies | - |
| Verpakking / doos | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen | 2 |
| montage Type | Surface Mount |
| Interne Switch (s) | Yes |
| Kenmerken | I²C |
| Current - Output (Max) | 3.5A |
| Base Productnummer | LX8237 |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Microchip Technology LX8237ILQ-TR.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | LX8237ILQ-TR | LX8233ILQ-TR | LX8382-33CP | LX8382-00CP |
| Fabrikant | Microchip Technology | Microchip Technology | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation |
| Voltage - Levering | 5V, 12V | 4.2V ~ 5.75V | - | - |
| Interne Switch (s) | Yes | Yes | - | - |
| Programmeerbare functies | - | - | - | - |
| Base Productnummer | LX8237 | LX8233 | LX8382 | LX8382 |
| Current - Output (Max) | 3.5A | 2.5A | - | - |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 125°C | 0°C ~ 125°C |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tube | Tube |
| toepassingen | General Purpose | General Purpose | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Aantal kanalen | 2 | 1 | - | - |
| Leverancier Device Pakket | 24-QFN | 13-VQFN (2x3) | TO-220, Power | TO-220, Power |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Through Hole | Through Hole |
| Kenmerken | I²C | UVLO | - | - |
| Type | Hot Swap Controller, Monitor | Hot Swap Controller | - | - |
| Verpakking / doos | 24-VFQFN Exposed Pad | 13-VFQFN | TO-220-3 | TO-220-3 |
Download LX8237ILQ-TR PDF -datasheets en Microchip Technology -documentatie voor LX8237ILQ-TR - Microchip Technology.
LX8240ILDMicrosemi CorporationIC REG LIN POS ADJ 800MA 8WDFN
LX8233ILQ-TRMicrochip TechnologyIC HOT SWAP CTRLR GP 13VQFNUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.