- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML -datasheet
ICT-5 thru ICT-45C(e3).pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $21.105 | $21.11 |
ICT-15C/TR Tech -specificaties
Microchip Technology - ICT-15C/TR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Microchip Technology - ICT-15C/TR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | 15V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 21.4V |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 17.6V |
| Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-13 |
| Serie | - |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | DO-13 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type | Through Hole |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 60A |
| Capacitieve @ Frequentie | - |
| Bidirectionele kanalen | 1 |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Microchip Technology ICT-15C/TR.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | ICT-10C/TR | ICT-15E3/TR | ICT-12C/TR | ICT-15/TR |
| Fabrikant | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Bidirectionele kanalen | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Capacitieve @ Frequentie | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Type | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | - | - | - | - |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Spanning - Onderbreking (Min) | - | - | - | - |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Power Line Protection | - | - | - | - |
Download ICT-15C/TR PDF -datasheets en Microchip Technology -documentatie voor ICT-15C/TR - Microchip Technology.
ICT-12CMicrochip TechnologyTVS DIODE 12VWM 17.1VC DO13
ICT-10CMicrochip TechnologyTVS DIODE 10VWM 14.5VC DO13
ICT-22CMicrochip TechnologyTVS DIODE 22VWM 32VC DO13
ICT-12Microchip TechnologyTVS DIODE 12VWM 16.5VC DO13
ICT-18Microchip TechnologyTVS DIODE 18VWM 25.2VC DO13
ICT-15Microchip TechnologyTVS DIODE 15VWM 20.6VC DO13
ICT-22Microchip TechnologyTVS DIODE 22VWM 32VC DO13
ICT-15CMicrochip TechnologyTVS DIODE 15VWM 21.4VC DO13
ICT-18CMicrochip TechnologyTVS DIODE 18VWM 25.5VC DO13Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.