- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $19.80 | $19.80 |
1N6357/TR Tech -specificaties
Microchip Technology - 1N6357/TR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Microchip Technology - 1N6357/TR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | 8V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 11.5V |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 9.4V |
| Unidirectionele kanalen | 1 |
| Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-13 (DO-202AA) |
| Serie | - |
| Power Line Protection | No |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Verpakking / doos | DO-13 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -65°C ~ 175°C |
| montage Type | Through Hole |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 100A |
| Capacitieve @ Frequentie | - |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Microchip Technology 1N6357/TR.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 1N6358/TR | 1N6356/TR | 1N6359/TR | 1N6360/TR |
| Fabrikant | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Capacitieve @ Frequentie | - | - | - | - |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Spanning - Onderbreking (Min) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Type | - | - | - | - |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | - | - | - | - |
| Unidirectionele kanalen | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
1N6354US/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
1N6361Microchip TechnologyTVS DIODE 18VWM 25.2VC DO13
1N6359Microchip TechnologyTVS DIODE 12VWM 16.5VC DO13
1N6356Microsemi CorporationTVS DIODE 5VWM 7.5VC DO13
1N6362Microchip TechnologyTVS DIODE 22VWM 32VC DO13
1N6360Microchip TechnologyTVS DIODE 15VWM 20.6VC DO13
1N6354USMicrochip TechnologyDIODE ZENER
1N6357Microsemi CorporationTVS DIODE 8VWM 11.5VC DO13
1N6358Microchip TechnologyTVS DIODE 10VWM 14.1VC DO13
1N6355USMicrochip TechnologyDIODE ZENER
1N6355US/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATORUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.