- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -assemblage/oorsprong
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $97.95 | $97.95 |
| 200+ | $39.08 | $7,816.00 |
| 500+ | $37.78 | $18,890.00 |
| 1000+ | $37.13 | $37,130.00 |
1N4526 Tech -specificaties
Microchip Technology - 1N4526 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Microchip Technology - 1N4526
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.19 V @ 90 A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 400 V |
| Technologie | Standard |
| Leverancier Device Pakket | DO-203AB (DO-5) |
| Snelheid | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | DO-203AB, DO-5, Stud |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | -65°C ~ 200°C |
| montage Type | Stud Mount |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 10 µA @ 400 V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) | 40A |
| Capaciteit @ Vr, F | - |
| Base Productnummer | 1N4526 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Microchip Technology 1N4526.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 1N4529 | 1N4529R | 1N4525 | 1N4528R |
| Fabrikant | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) | - | - | - | - |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Capaciteit @ Vr, F | - | - | - | - |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | - | - | - | - |
| Snelheid | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Technologie | - | - | - | - |
Download 1N4526 PDF -datasheets en Microchip Technology -documentatie voor 1N4526 - Microchip Technology.
1N4529Microchip TechnologySTANDARD RECTIFIER
1N4528Microchip TechnologySTANDARD RECTIFIER
1N4529RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP 1KV 40A DO5
1N4510Microchip TechnologySTANDARD RECTIFIER
1N4511Microchip TechnologySTANDARD RECTIFIER
1N4525Microchip TechnologySTANDARD RECTIFIER
1N4530Microchip TechnologySTANDARD RECTIFIER
1N4528RMicrochip TechnologySTANDARD RECTIFIER
1N4527Microchip TechnologySTANDARD RECTIFIER
1N4531NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 75V 125MA DO34
1N4509BIRIGBT Module
1N4525RMSCIGBT Module
1N4511BIRIGBT Module
1N4511AIRIGBT Module
1N4527RMSCIGBT Module
1N4526RMSCIGBT Module
1N4511RIRIGBT Module
1N4509RIRIGBT ModuleUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.