- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
G2462CE.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.799 | $0.80 |
| 10+ | $0.768 | $7.68 |
G2462CE Tech -specificaties
Mentech Technology USA Inc. - G2462CE Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Mentech Technology USA Inc. - G2462CE
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Mentech Technology USA Inc. |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1CT:1CT |
| Transformer Type | LAN 10/100/1000 Base-T, Power over Ethernet (PoE) |
| Size / Dimension | 0.733" L x 0.500" W (18.00mm x 12.70mm) |
| Serie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | 350µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.266" (6.80mm) |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.9000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Mentech Technology USA Inc. G2462CE.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | G2462CE | G2436CG | G245A-1 | G2469A24R-113 |
| Fabrikant | Mentech Technology USA Inc. | Mentech Technology USA Inc. | Texas Instruments | Glenair |
| Transformer Type | LAN 10/100/1000 Base-T, Power over Ethernet (PoE) | LAN 10/100/1000 Base-T | - | - |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | - | - |
| Inductie | 350µH | 350µH | - | - |
| Size / Dimension | 0.733" L x 0.500" W (18.00mm x 12.70mm) | 0.714" L x 0.630" W (18.13mm x 16.00mm) | - | - |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.266" (6.80mm) | 0.268" (6.80mm) | - | - |
| Serie | - | - | - | * |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | - | - | Bulk |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1CT:1CT | 1CT:1CT | - | - |
Download G2462CE PDF -datasheets en Mentech Technology USA Inc. -documentatie voor G2462CE - Mentech Technology USA Inc..
G245A-1Texas Instruments
G244C-1Texas Instruments
G2450CGMNC
G2462R22N4-1GlenairCONNECTOR
G2469D14N6-4GlenairCONNECTOR
G2469D8N3-2GlenairCONNECTOR
G2420-100401WIESON
G2469E10N3-2GlenairCONNECTOR
G2469A16R-113GlenairCONNECTOR
G2462R24N4-1GlenairCONNECTOR
G2436CGMentech Technology USA Inc.LAN XFMR 10/100/1000 BASE
G2453CGMNC
G2452-22ALGlenairCONNECTOR
G2462E18N3.5-6GlenairCONNECTOR
G2469A24R-113GlenairCONNECTOR
G2469E10NF3-14AGlenairCONNECTORUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.