- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Connector Options.pdfME10A0703Q01 Tech -specificaties
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Br - ME10A0703Q01 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Br - ME10A0703Q01
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Br |
| Voltage - Output | 7.5V |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Size / Dimension | 3.31" L x 1.85" W x 1.22" H (84.0mm x 47.0mm x 31.0mm) |
| Serie | ME10 (10W) |
| Region Gebruikt | International |
| Vermogen (Watt) | 10 W |
| Polarisatie | Positive Center |
| Pakket | Bulk |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geen laadvermogen verbruik | 100mW (Max) |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Input Connector | IEC 320-C18 |
| Formulier | Desktop (Class II) |
| doeltreffendheid | Level VI |
| Current - Output (Max) | 1.3A |
| Snoerlengte | 59" (1.50m) |
| Base Productnummer | ME10A0703 |
| Goedkeuringsbureau | CE, cURus, DEMKO |
| toepassingen | Medical |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9510 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Br ME10A0703Q01.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | ME10A0703N01 | ME10A0703F01 | ME10A0702Q01 | ME10A0703C01 |
| Fabrikant | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Br | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Br | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Br | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Br |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - | - | - | - |
| Output Connector | - | - | - | - |
| Input Type | - | - | - | Differential |
| Snoerlengte | - | - | - | - |
| Input Connector | - | - | - | - |
| Voltage - Output | - | - | - | - |
| Region Gebruikt | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Goedkeuringsbureau | - | - | - | - |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| doeltreffendheid | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Current - Output (Max) | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Geen laadvermogen verbruik | - | - | - | - |
| Formulier | - | - | - | - |
| Polarisatie | - | - | - | - |
Download ME10A0703Q01 PDF -datasheets en SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Br -documentatie voor ME10A0703Q01 - SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Br.
ME10A1202F01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 12W
ME10A1203C01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
ME10A1202N01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 12W
ME10A0702N01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 9.75W
ME10A0702Q01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 9.75W
ME10A0702B01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC WALL MNT ADAPT 7.5V 9.75W
ME10A0703F01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 10W
ME10A1202C01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
ME10A0903F01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 9.9W
ME10A0703N01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 10W
ME10A1202B01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
ME10A0903B01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 9.9W
ME10A0703B01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 10W
ME10A0703C01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 10W
ME10A1202Q01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 12W
ME10A0702F01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 9.75W
ME10A0702C01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault BrAC/DC WALL MNT ADAPT 7.5V 9.75WUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.