- Yuki***aka88
- 2026/05/26
TPS78412BQWDRBRQ1 Tech -specificaties
Texas Instruments - TPS78412BQWDRBRQ1 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Texas Instruments - TPS78412BQWDRBRQ1
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Spanningsuitval (Max) | 0.32V @ 300mA |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 1.2V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Leverancier Device Pakket | 8-SON (3x3) |
| Serie | Automotive, AEC-Q100 |
| Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature, UVLO |
| Verpakking / doos | 8-VDFN Exposed Pad |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| PSRR | 60dB ~ 30dB (1kHz ~ 1MHz) |
| Output Type | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Temperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Aantal Regulators | 1 |
| montage Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Actueel - Quiescent (Iq) | 40 µA |
| Current - Output | 300mA |
| Beheersfuncties | Current Limit, Enable |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Niet toepasbaar |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 2 (1 Year) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Texas Instruments TPS78412BQWDRBRQ1.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | TPS78418BQWDRBRQ1 | TPS78425BQWDRBRQ1 | TPS78411QWDRBRQ1 | TPS784085BQWDRBRQ1 |
| Fabrikant | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Voltage - Input (Max) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Spanningsuitval (Max) | - | - | - | - |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aantal Regulators | - | - | - | - |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Beheersfuncties | - | - | - | - |
| Beschermingsfuncties | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Current - Output | - | - | - | - |
| Uitgangsconfiguratie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Actueel - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
TPS78408BQWDRBRQ1Texas InstrumentsIC REG LINEAR 0.8V 300MA 8SON
TPS78412QWDRBRQ1Texas Instruments
TPS784085BQWDRBRQ1Texas InstrumentsIC REG LINEAR 0.85V 300MA 8SONUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.