- Bran***Lewis
- 2026/05/11
TLV2454AIPWRG4 Tech -specificaties
Texas Instruments - TLV2454AIPWRG4 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Texas Instruments - TLV2454AIPWRG4
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 6 V, ±1.35 V ~ 3 V |
| Voltage - Input Offset | 300µV |
| Leverancier Device Pakket | 14-TSSOP |
| slew Rate | 0.11 V/µs |
| Serie | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal circuits | 4 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 6 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain Bandwidth Product | 220kHz |
| gedetailleerde beschrijving | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-TSSOP |
| Current - Supply | 23µA |
| Current - Output / Channel | 10mA |
| Current - Input Bias | 500pA |
| Base Part Number | TLV2454A |
| Amplifier Type | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Loodvrij / RoHS-conform |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Texas Instruments TLV2454AIPWRG4.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | TLV2454AIPWG4 | TLV2454AIPWR | TLV2454CPWRG4 | TLV2454AIPW |
| Fabrikant | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Loodvrije status / RoHS-status | - | - | - | - |
| gedetailleerde beschrijving | - | - | - | - |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | - | - | - | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd | - | - | - | - |
| slew Rate | - | - | - | - |
| Current - Output / Channel | - | - | - | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Gain Bandwidth Product | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Input Bias | - | - | - | - |
| Aantal circuits | - | - | - | - |
| Voltage - Input Offset | - | - | - | - |
| Base Part Number | - | - | - | - |
| Current - Supply | - | - | - | - |
| Amplifier Type | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Packaging | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
TLV2454IDTexas Instruments
TLV2454AINTexas Instruments
TLV2454IDG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC OPAMP GP 220KHZ RRO 14SOIC
TLV2454CDRTexas InstrumentsUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.