- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
TL4050-Q1.pdfHTML -datasheet
TL4050-Q1.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.044 | $1.04 |
| 10+ | $1.021 | $10.21 |
| 30+ | $1.004 | $30.12 |
| 100+ | $0.989 | $98.90 |
TL4050B50QDBZRQ1 Tech -specificaties
Texas Instruments - TL4050B50QDBZRQ1 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Texas Instruments - TL4050B50QDBZRQ1
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 5V |
| Voltage - Input | - |
| Tolerantie | ±0.2% |
| temperatuurcoëfficiënt | 50ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | SOT-23-3 |
| Serie | Automotive, AEC-Q100 |
| Reference Type | Shunt |
| Verpakking / doos | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Output Type | Fixed |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Geluid - 10Hz tot 10kHz | 93µVrms |
| Ruis - 0,1Hz tot 10Hz | - |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Supply | - |
| Current - Output | 15 mA |
| Current - Cathode | 90 µA |
| Base Productnummer | TL4050 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Texas Instruments TL4050B50QDBZRQ1.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | TL4050B50QDCKRQ1 | TL4050B50QDBZR | TL4050B50QDBZT | TL4050B50IDBZR |
| Fabrikant | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Current - Output | - | - | - | - |
| Current - Cathode | - | - | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Voltage - Input | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | - | - | - | - |
| Current - Supply | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Ruis - 0,1Hz tot 10Hz | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Geluid - 10Hz tot 10kHz | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Reference Type | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tolerantie | - | - | - | - |
Download TL4050B50QDBZRQ1 PDF -datasheets en Texas Instruments -documentatie voor TL4050B50QDBZRQ1 - Texas Instruments.
TL4050C10IDBZRTexas Instruments
TL4050B41SDBZRCTTexas Instruments
TL4050C10IDCKRG4Texas InstrumentsUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.