- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
SN74CBT3245ADGVRE4.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Cylindrical Battery Holders.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.528 | $0.53 |
| 10+ | $0.439 | $4.39 |
| 25+ | $0.369 | $9.23 |
| 100+ | $0.325 | $32.50 |
| 500+ | $0.298 | $149.00 |
| 1000+ | $0.284 | $284.00 |
SN74CBT3245ADW Tech -specificaties
Texas Instruments - SN74CBT3245ADW Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Texas Instruments - SN74CBT3245ADW
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Voeding Bron | Single Supply |
| Voltage - Levering | 4V ~ 5.5V |
| Type | Bus Switch |
| Leverancier Device Pakket | 20-SOIC |
| Serie | 74CBT |
| Verpakking / doos | 20-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| onafhankelijke Circuits | 1 |
| Current - Output Hoog, Laag | - |
| Circuit | 8 x 1:1 |
| Base Productnummer | 74CBT3245 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Texas Instruments SN74CBT3245ADW.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SN74CBT3245ADWRG4 | SN74CBT3245ADWG4 | SN74CBT3245ADWR | SN74CBT3245APWR |
| Fabrikant | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serie | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| onafhankelijke Circuits | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Current - Output Hoog, Laag | - | - | - | - |
| Voeding Bron | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Circuit | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
Download SN74CBT3245ADW PDF -datasheets en Texas Instruments -documentatie voor SN74CBT3245ADW - Texas Instruments.
SN74CBT3245ADBQRG4Texas Instruments
SN74CBT3245ADGE4Texas Instruments74CBT3245 - OCTAL FET BUS SWITCH
SN74CBT3245ADBTexas Instruments
SN74CBT3245ADWRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC FET BUS SWITCH SGL 20SOIC
SN74CBT3245APWTexas Instruments
SN74CBT3245APTexas Instruments
SN74CBT3245ADGVRTexas InstrumentsUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.