- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML -datasheet
SN74CB3T3253.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.581 | $1.58 |
| 10+ | $1.368 | $13.68 |
| 30+ | $1.234 | $37.02 |
| 100+ | $1.097 | $109.70 |
| 500+ | $1.035 | $517.50 |
| 1000+ | $1.008 | $1,008.00 |
SN74CB3T3253DR Tech -specificaties
Texas Instruments - SN74CB3T3253DR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Texas Instruments - SN74CB3T3253DR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Voeding Bron | Single Supply |
| Voltage - Levering | 2.3V ~ 3.6V |
| Type | Multiplexer/Demultiplexer |
| Leverancier Device Pakket | 16-SOIC |
| Serie | 74CB |
| Verpakking / doos | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| onafhankelijke Circuits | 1 |
| Current - Output Hoog, Laag | - |
| Circuit | 2 x 4:1 |
| Base Productnummer | 74CB3T3253 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Texas Instruments SN74CB3T3253DR.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SN74CB3T3253DGVR | SN74CB3T3253DBQR | SN74CB3T3253PWR | SN74CB3T3253PWRE4 |
| Fabrikant | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Type | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Current - Output Hoog, Laag | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voeding Bron | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| onafhankelijke Circuits | - | - | - | - |
Download SN74CB3T3253DR PDF -datasheets en Texas Instruments -documentatie voor SN74CB3T3253DR - Texas Instruments.
SN74CB3T3257PWRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC MUX/DEMUX FET 4BIT 16-TSSOP
SN74CB3T3257PWG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC FET MUX/DEMUX SGL 16TSSOP
SN74CB3T3245PWE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC SWITCH BUS FET HS 20-TSSOP
SN74CB3T3257PWRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC FET MUX/DEMUX SGL 16TSSOP
SN74CB3T3253DTexas Instruments
SN74CB3T3245PWRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC SWITCH BUS FET HS 20-TSSOP
SN74CB3T3245PWG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC FET BUS SWITCH SGL 20TSSOP
SN74CB3T3245PWRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC FET BUS SWITCH SGL 20TSSOP
SN74CB3T3253PWRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC MUX/DEMUX FET DUAL 16-TSSOPUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.