- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
SN54/74AHCT138.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Design 22/Feb/2022.pdfHTML -datasheet
SN54/74AHCT138.pdfSN74AHCT138PW Tech -specificaties
Texas Instruments - SN74AHCT138PW Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Texas Instruments - SN74AHCT138PW
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Voeding Bron | Single Supply |
| Voltage - Levering | 4.5V ~ 5.5V |
| Type | Decoder/Demultiplexer |
| Leverancier Device Pakket | 16-TSSOP |
| Serie | 74AHCT |
| Verpakking / doos | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| onafhankelijke Circuits | 1 |
| Current - Output Hoog, Laag | 8mA, 8mA |
| Circuit | 1 x 3:8 |
| Base Productnummer | 74AHCT138 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Texas Instruments SN74AHCT138PW.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SN74AHCT138QPWRQ1 | SN74AHCT138PWE4 | SN74AHCT138PWRG4 | SN74AHCT138MPWREP |
| Fabrikant | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Circuit | - | - | - | - |
| onafhankelijke Circuits | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Voeding Bron | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output Hoog, Laag | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
Download SN74AHCT138PW PDF -datasheets en Texas Instruments -documentatie voor SN74AHCT138PW - Texas Instruments.
SN74AHCT139DTexas Instruments
SN74AHCT138QDRQ1Texas Instruments
SN74AHCT138DGVRTexas Instruments
SN74AHCT138DG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DECODER/DEMUX SGL 16SOIC
SN74AHCT138PWE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DECODER/DEMUX 3-8LINE 16TSSOP
SN74AHCT138PWG4Texas InstrumentsIC DECODER/DEMUX 3-8LINE 16TSSOPUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.