- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.134 | $0.13 |
SN74AHCT04NG4 Tech -specificaties
Luminary Micro / Texas Instruments - SN74AHCT04NG4 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Luminary Micro / Texas Instruments - SN74AHCT04NG4
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Leverancier Device Pakket | 14-PDIP |
| Serie | 74AHCT |
| Packaging | Tube |
| Verpakking / doos | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andere namen | SN74AHCT04NE4 SN74AHCT04NE4-ND |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal ingangen | 6 |
| Aantal circuits | 6 |
| montage Type | Through Hole |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max Signaalvertraging @ V, Max CL | 7.7ns @ 5V, 50pF |
| Type logica | Inverter |
| Logic Level - Low | 0.8V |
| High - logisch niveau | 2V |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Kenmerken | - |
| gedetailleerde beschrijving | Inverter IC 6 Channel 14-PDIP |
| Current - Quiescent (Max) | 2µA |
| Current - Output Hoog, Laag | 8mA, 8mA |
| Base Part Number | 74AHCT04 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Loodvrij / RoHS-conform |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Luminary Micro / Texas Instruments SN74AHCT04NG4.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SN74AHCT04DG4 | SN74AHCT04DRG4 | SN74AHCT04PWG4 | SN74AHCT04PWRG4 |
| Fabrikant | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Serie | - | - | - | - |
| Base Part Number | - | - | - | - |
| Current - Output Hoog, Laag | - | - | - | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | - | - | - | - |
| Type logica | - | - | - | - |
| Logic Level - Low | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Aantal ingangen | - | - | - | 2 |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aantal circuits | - | - | - | - |
| Packaging | - | - | - | - |
| Max Signaalvertraging @ V, Max CL | - | - | - | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| gedetailleerde beschrijving | - | - | - | - |
| High - logisch niveau | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Current - Quiescent (Max) | - | - | - | - |
| Andere namen | - | - | - | - |
SN74AHCT04DRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC
SN74AHCT04NSTexas InstrumentsGP51-04013-96,96/04/15 (FCC TIM)
SN74AHCT04DRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC
SN74AHCT04PWTexas InstrumentsUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.