- Yuki***aka88
- 2026/05/26
LM5064UPMHE/NOPB Tech -specificaties
Texas Instruments - LM5064UPMHE/NOPB Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Texas Instruments - LM5064UPMHE/NOPB
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Voltage - Levering | -10V ~ -80V |
| Type | Hot Swap Controller, Monitor |
| Leverancier Device Pakket | 28-HTSSOP |
| Serie | - |
| Programmeerbare functies | Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout, OVP, UVLO |
| Verpakking / doos | 28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal kanalen | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Interne Switch (s) | No |
| Current - Supply | 6 mA |
| Current - Output (Max) | - |
| toepassingen | -48V |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Texas Instruments LM5064UPMHE/NOPB.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | LM5064UPMHE/NOPB | LM5064UPMHX/NOPB | LM5060QDGSRDN | LM5064PMHX |
| Fabrikant | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Verpakking / doos | 28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) | 28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) | - |
| Current - Supply | 6 mA | 6 mA | - | - |
| Current - Output (Max) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | 28-HTSSOP | 28-HTSSOP | 10-VSSOP | - |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) | -40°C ~ 125°C (TJ) | -40°C ~ 125°C (TJ) | - |
| Interne Switch (s) | No | No | - | - |
| Pakket | Bulk | Bulk | Bulk | - |
| Serie | - | - | Automotive, AEC-Q100 | - |
| Programmeerbare functies | Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout, OVP, UVLO | Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout, OVP, UVLO | - | - |
| Voltage - Levering | -10V ~ -80V | -10V ~ -80V | 5.5V ~ 65V | - |
| toepassingen | -48V | -48V | - | - |
| Aantal kanalen | 1 | 1 | - | - |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | - |
| Type | Hot Swap Controller, Monitor | Hot Swap Controller, Monitor | - | - |
LM5066IPMHE/NOPBTexas Instruments
LM5066IPMHX/NOPBTexas Instruments
LM5064PMH/NOPBTexas Instruments
LM5060QDGSRDNTexas InstrumentsPROTOTYPE
LM5064PMHE/NOPBTexas Instruments
LM5064PMHXTexas Instruments
LM5066PMHETexas Instruments
LM5064PMHX/NOPBTexas Instruments
LM5064UPMHX/NOPBTexas InstrumentsPROTOTYPE
LM5066PMH/NOPBTexas Instruments
LM5064PMHNSUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.