- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $4.472 | $4.47 |
| 200+ | $1.731 | $346.20 |
| 500+ | $1.67 | $835.00 |
| 1000+ | $1.641 | $1,641.00 |
9316FMQB Tech -specificaties
National Semiconductor - 9316FMQB Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als National Semiconductor - 9316FMQB
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Trigger Type | Positive Edge |
| timing | Synchronous |
| Leverancier Device Pakket | 16-CFlatPack |
| Serie | 9316 |
| Reset | Asynchronous |
| Verpakking / doos | 16-CFlatpack |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 4 |
| montage Type | Surface Mount |
| Type logica | Binary Counter |
| Richting | Up |
| Count Rate | 25 MHz |
| Base Productnummer | 9316 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als National Semiconductor 9316FMQB.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 9316FMQB | 9316DM | 9316FM | 9316DC |
| Fabrikant | National Semiconductor | National Semiconductor | National Semiconductor | National Semiconductor |
| Verpakking / doos | 16-CFlatpack | 16-WFQFN Exposed Pad | 16-WFQFN Exposed Pad | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Base Productnummer | 9316 | 9316 | 9316 | 9316 |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Through Hole |
| Aantal elementen | 1 | 1 | 1 | 1 |
| timing | Synchronous | Synchronous | Synchronous | Synchronous |
| Count Rate | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz | 30 MHz |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V | 4.75 V ~ 5.25 V | 4.75 V ~ 5.25 V | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Reset | Asynchronous | Asynchronous | Asynchronous | Asynchronous |
| Pakket | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Serie | 9316 | 9316 | 9316 | - |
| Type logica | Binary Counter | Binary Counter | Binary Counter | Binary Counter |
| Leverancier Device Pakket | 16-CFlatPack | 16-WQFN (4x4) | 16-WQFN (4x4) | 16-CDIP |
| Aantal bits per element | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Richting | Up | Up | Up | Up |
| Trigger Type | Positive Edge | Positive Edge | Positive Edge | Positive Edge |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C (TA) | 0°C ~ 70°C (TA) | 0°C ~ 70°C (TA) | 0°C ~ 70°C (TA) |
931692106Lumberg AutomationSTAS 5
93167-435HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
931749517Lumberg AutomationMAB 8100 SN GRAY
931727106Lumberg AutomationN 6 R FM R
931694106Lumberg AutomationSTAKEI 5
931744500Lumberg AutomationMAB 5 SH
931735200Lumberg AutomationMAB 8 SV
931730106Lumberg AutomationN 6 R BFE
931691106Lumberg AutomationSTAK 5
931749500Lumberg AutomationMAB 8100 SN BLACK
93167-436HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
931740517Lumberg AutomationMAWI 80 SB GRAY
931700106Lumberg AutomationG 30 A 3 M GRAY
931720001Lumberg AutomationN6 R EF
931697106Lumberg AutomationSTASEI 5Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.