- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.238 | $1.24 |
| 200+ | $0.479 | $95.80 |
| 500+ | $0.463 | $231.50 |
| 1000+ | $0.454 | $454.00 |
4018BDM Tech -specificaties
National Semiconductor - 4018BDM Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als National Semiconductor - 4018BDM
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Voltage - Levering | 3 V ~ 18 V |
| Trigger Type | Positive Edge |
| timing | Asynchronous |
| Leverancier Device Pakket | 16-CDIP |
| Serie | - |
| Reset | Asynchronous |
| Verpakking / doos | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | - |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 5 |
| montage Type | Through Hole |
| Type logica | Divide-by-N |
| Richting | - |
| Count Rate | 10 MHz |
| Base Productnummer | 4018 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 2A (4 Weeks) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als National Semiconductor 4018BDM.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 40193BDM | 40193BDCQB | 40193BDC | 4018B/BEA |
| Fabrikant | National Semiconductor | National Semiconductor | National Semiconductor | Rochester Electronics, LLC |
| Aantal elementen | - | - | - | - |
| Type logica | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Reset | - | - | - | - |
| Aantal bits per element | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Trigger Type | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Richting | - | - | - | - |
| timing | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Count Rate | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
4018-20L3 Narda-MITEQMILLIMETER COUPLER ASSEMBLY
4017W2PAM61A10XConecCONN D-SUB PLUG 17POS SLDR CUP
40199/CY327BBosch Connected Devices and Solutions
4018-10L3 Narda-MITEQMILLIMETER COUPLER ASSY
4018BESTMicroelectronics
401931ENERPAC PRODUCTION AUTOMATIONCLAMPING ARM
4018B/BEARochester Electronics, LLCDUAL MARKED (M38510/05652BEA)
40194BEHAR
401814ENERPAC PRODUCTION AUTOMATIONSWIVEL FULCRUM
4018-3R3MWELLUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.