- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $898.00 | $898.00 |
RSB6-01KM-A1K-U Tech -specificaties
Loadstar Sensors - RSB6-01KM-A1K-U Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Loadstar Sensors - RSB6-01KM-A1K-U
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Loadstar Sensors |
| Voltage - Levering | 5V ~ 10V |
| Serie | RSB6 |
| sensor Type | Load Cell |
| Pakket | Box |
| uitgang | Analog Voltage (0.5V ~ 4.5V) |
| Temperatuur | -20°C ~ 60°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Operating Force | 1000.00kgf (2205lbs) |
| inclusief | Sensor, Analog Interface, Power Supply, Calibration w/Certificate |
| Gecompenseerde temperatuur | -10°C ~ 40°C |
| actuator Type | Pancake |
| Actuator Style / Maat | - |
| Nauwkeurigheid | ±0.05% |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9015.30.4000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Loadstar Sensors RSB6-01KM-A1K-U.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | RSB6-01KM-A1K-C | RSB6-05KM-A1K-U | RSB6-01KM-A1K-T | RSB6-01KM-D1MU-LP-U |
| Fabrikant | Loadstar Sensors | Loadstar Sensors | Loadstar Sensors | Loadstar Sensors |
| uitgang | - | - | - | - |
| inclusief | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Gecompenseerde temperatuur | - | - | - | - |
| sensor Type | - | - | - | - |
| actuator Type | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serie | - | - | - | - |
| Operating Force | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Actuator Style / Maat | - | - | - | - |
| Nauwkeurigheid | - | - | - | - |
Download RSB6-01KM-A1K-U PDF -datasheets en Loadstar Sensors -documentatie voor RSB6-01KM-A1K-U - Loadstar Sensors.
RSB3VP181202TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 18CIRC 0.325"Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.