- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
LS7166A Drawing.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $5.613 | $5.61 |
| 200+ | $2.172 | $434.40 |
| 500+ | $2.096 | $1,048.00 |
| 1000+ | $2.058 | $2,058.00 |
LS7166A Tech -specificaties
LSI/CSI - LS7166A Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als LSI/CSI - LS7166A
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | LSI/CSI |
| Voltage - Levering | 3 V ~ 5.5 V |
| Trigger Type | Positive, Negative |
| timing | - |
| Leverancier Device Pakket | 20-DIP |
| Serie | - |
| Reset | - |
| Verpakking / doos | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | 0°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal elementen | 4 |
| Aantal bits per element | 24 |
| montage Type | Through Hole |
| Type logica | BCD Counter, Binary Counter, Divide-by-N |
| Richting | Up, Down |
| Count Rate | 40 MHz |
| Base Productnummer | LS7166 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als LSI/CSI LS7166A.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | LS7166A | LS7166A-TS | LS7166A-S | LS7166B-S |
| Fabrikant | LSI/CSI | LSI/CSI | LSI/CSI | LSI/CSI |
| Temperatuur | 0°C ~ 85°C (TA) | 0°C ~ 85°C (TA) | 0°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | Through Hole | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| timing | - | - | - | - |
| Aantal elementen | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Base Productnummer | LS7166 | LS7166 | LS7166 | LS7166 |
| Reset | - | - | - | - |
| Aantal bits per element | 24 | 24 | 24 | 24 |
| Trigger Type | Positive, Negative | Positive, Negative | Positive, Negative | Positive, Negative |
| Verpakking / doos | 20-DIP (0.300", 7.62mm) | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Richting | Up, Down | Up, Down | Up, Down | Up, Down |
| Pakket | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Type logica | BCD Counter, Binary Counter, Divide-by-N | BCD Counter, Binary Counter, Divide-by-N | BCD Counter, Binary Counter, Divide-by-N | BCD Counter, Binary Counter, Divide-by-N |
| Count Rate | 40 MHz | 40 MHz | 40 MHz | 40 MHz |
| Voltage - Levering | 3 V ~ 5.5 V | 3 V ~ 5.5 V | 3 V ~ 5.5 V | 3 V ~ 5.5 V |
| Leverancier Device Pakket | 20-DIP | 24-TSSOP | 20-SOIC | 20-SOIC |
Download LS7166A PDF -datasheets en LSI/CSI -documentatie voor LS7166A - LSI/CSI.
LS70C2S-TCitizenSWITCH TACT SPST
LS70C2DS-TCitizenSWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V
LS70C2S-TACitizen Electronics Co., Ltd.
LS70C2A-TACitizen Electronics Co., Ltd.
LS7182SLS
LS7184-SLSI
LS7166-SLSI
LS7088LIRHTNIN
LS7166LSIUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.