- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCA.0S.304.CLLK62 Tech -specificaties
LEMO - PCA.0S.304.CLLK62 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als LEMO - PCA.0S.304.CLLK62
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | LEMO |
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder Cup |
| afscherming | Shielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 304 |
| Shell Materiaal | Brass |
| Shell Afwerking | Chrome |
| Serie | 0S |
| Primair materiaal | Metal |
| Pakket | Bulk |
| oriëntering | Keyed |
| Temperatuur | -55°C ~ 250°C |
| Aantal posities | 4 |
| montage Type | Free Hanging (In-Line) |
| montage Feature | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Plaats het materiaal in | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ingress Protection | IP50 - Dust Protected |
| Kenmerken | Backshell |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 7A |
| Contact Material | Brass, Bronze |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Receptacle, Female Sockets and Male Pins |
| Kleur | Silver |
| Cable Opening | 0.224" ~ 0.244" (5.70mm ~ 6.20mm) |
| Base Productnummer | PCA.0S |
| Backshell-materiaal, beplating | Brass, Chrome |
| toepassingen | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als LEMO PCA.0S.304.CLLK62.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | PCA.0S.304.CLLK62Z | PCA.0S.304.CLLK66 | PCA.0S.304.CLLK68 | PCA.0S.304.CLLK52Z |
| Fabrikant | LEMO | LEMO | LEMO | LEMO |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Primair materiaal | - | - | - | - |
| bevestegingswijze | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nominale spanning | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Contact Afronden - Paring | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| afscherming | - | - | - | - |
| connector Type | - | - | - | - |
| Backshell-materiaal, beplating | - | - | - | - |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| oriëntering | - | - | - | - |
| montage Feature | - | - | - | - |
| Cable Opening | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Shell Afwerking | - | - | - | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Plaats het materiaal in | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Shell Materiaal | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Kleur | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
Download PCA.0S.304.CLLK62 PDF -datasheets en LEMO -documentatie voor PCA.0S.304.CLLK62 - LEMO.
PCA.0S.304.CLLL37LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLL22LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC42ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLL27ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK57ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK62ZLEMOLSR 4C CHR 6.2MM K BR FREE REC
PCA.0S.304.CLLK52LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK57LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLL32LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLL22ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK47LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK52ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK68LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC42LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC44ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLL27LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK66LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUPUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.