- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Andere gerelateerde documenten
Transistor, MOSFET Flammability.pdfPCN -ontwerp/specificatie
TSMT Package Updates 24/Dec/2014.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 5+ | $0.154 | $0.77 |
| 50+ | $0.135 | $6.75 |
| 150+ | $0.127 | $19.05 |
| 500+ | $0.10 | $50.00 |
| 3000+ | $0.096 | $288.00 |
| 6000+ | $0.093 | $558.00 |
RVQ040N05TR Tech -specificaties
Rohm Semiconductor - RVQ040N05TR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Rohm Semiconductor - RVQ040N05TR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | LAPIS Technology |
| VGS (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 1mA |
| Vgs (Max) | 21V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | TSMT6 (SC-95) |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 53mOhm @ 4A, 10V |
| Vermogensverlies (Max) | 600mW (Ta) |
| Verpakking / doos | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 530 pF @ 10 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 8.8 nC @ 5 V |
| FET Type | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 4V, 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 45 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 4A (Ta) |
| Base Productnummer | RVQ040 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Rohm Semiconductor RVQ040N05TR.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | RVQ040N05HZGTR | IRFS41N15DTRLP | FQU10N20TU_AM002 | NVD5414NT4G |
| Fabrikant | Rohm Semiconductor | International Rectifier | onsemi | onsemi |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Technologie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| FET Feature | - | - | - | - |
| FET Type | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | - | - | - | - |
| Vermogensverlies (Max) | - | - | - | - |
Download RVQ040N05TR PDF -datasheets en Rohm Semiconductor -documentatie voor RVQ040N05TR - Rohm Semiconductor.
IRFS41N15DTRLPInternational RectifierHEXFET POWER MOSFETUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.