- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML -datasheet
MLCC Capacitor Datasheet.pdfOmgevingsinformatie
Environmental Status Syfer.pdf1812J5000332JXR Tech -specificaties
Knowles Syfer - 1812J5000332JXR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Knowles Syfer - 1812J5000332JXR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Knowles Syfer |
| Spanning - Nominale | 500V |
| Tolerantie | ±5% |
| Dikte (Max) | 0.098' (2.50mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | X7R |
| Size / Dimension | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) |
| Serie | - |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 1812 (4532 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 3300 pF |
| Base Productnummer | 1812J |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Knowles Syfer 1812J5000332JXR.
| Productkenmerk | ![]() |
|
|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 1812J5000332JXR | VE-24B-EU-S |
| Fabrikant | Knowles Syfer | Vicor Corporation |
| toepassingen | General Purpose | ITE (Commercial) |
| Kenmerken | - | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Verpakking / doos | 1812 (4532 Metric) | Full Brick |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Tolerantie | ±5% | - |
| Base Productnummer | 1812J | VE-24B |
| Dikte (Max) | 0.098' (2.50mm) | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | X7R | - |
| ratings | - | - |
| Size / Dimension | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) | 4.60" L x 1.80" W x 0.52" H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm) |
| Spanning - Nominale | 500V | - |
| Serie | - | VE-200™ (200W) |
| Failure Rate | - | - |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | -10°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC | Through Hole |
| lead Style | - | - |
| Afstand tussen de draden | - | - |
| Capaciteit | 3300 pF | - |
Download 1812J5000332JXR PDF -datasheets en Knowles Syfer -documentatie voor 1812J5000332JXR - Knowles Syfer.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.