- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Certified Safety Capacitors.pdfHTML -datasheet
Certified Safety Capacitors.pdfPCN -verpakking
Multiple Devices Label Change 01/Aug/2020.pdfLS1808N100K302NTM Tech -specificaties
Knowles Novacap - LS1808N100K302NTM Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Knowles Novacap - LS1808N100K302NTM
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Knowles NOVACAP |
| Spanning - Nominale | 250VAC |
| Tolerantie | ±10% |
| Dikte (Max) | 0.065" (1.65mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) |
| Serie | - |
| ratings | X2, Y3 |
| Verpakking / doos | 1808 (4520 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 10 pF |
| Base Productnummer | LS1808N |
| toepassingen | Safety |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Knowles Novacap LS1808N100K302NTM.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | LS1808N150K302NTM | LS1808N120K302NTM | LS1808N102K302NX080TM | LS1808N101K302NTM |
| Fabrikant | Knowles Novacap | Knowles Novacap | Knowles Novacap | Knowles NOVACAP |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
| lead Style | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
Download LS1808N100K302NTM PDF -datasheets en Knowles Novacap -documentatie voor LS1808N100K302NTM - Knowles Novacap.
LS1808N100K302NKnowles NOVACAP
LS1808N100K302NXTKnowles NOVACAP
LS17C3P-TCitizen Electronics Co., Ltd.
LS17D4D-TCitizen Electronics Co., Ltd.
LS1800LCHINA
LS1808N102K302NXTNOVATEKUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.