- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
RMC Style Datasheet.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.002 | $0.00 |
RMC1/20-1651FPA Tech -specificaties
Kamaya Inc. - RMC1/20-1651FPA Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Kamaya Inc. - RMC1/20-1651FPA
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Kamaya |
| Tolerantie | ±1% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | 201 |
| Size / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Serie | RMC |
| panel Mode | 1.65 kOhms |
| ratings | - |
| Vermogen (Watt) | 0.05W, 1/20W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | 0201 (0603 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.010" (0.26mm) |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Thick Film |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Kamaya Inc. RMC1/20-1651FPA.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | RMC1/20-1691FPA | RMC1/20-1650FPA | RMC1/20-1621FPA | RMC1/20-1652FPA |
| Fabrikant | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ratings | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Samenstelling | - | - | - | - |
| Aantal Beëindiging | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| panel Mode | - | - | - | - |
Download RMC1/20-1651FPA PDF -datasheets en Kamaya Inc. -documentatie voor RMC1/20-1651FPA - Kamaya Inc..
RMC1/20-1650FPAKamaya Inc.RES 165 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1652FPAKamaya Inc.RES 16.5K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-162JPAKamaya Inc.RES 162 OHM 5% 1/20W 0201
RMC1/20-1690FPAKamaya Inc.RES 169 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1621FPAKamaya Inc.RES 1.62K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1623FPAKamaya Inc.RES 162K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1622FPAKamaya Inc.RES 16.2K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1624FPAKamaya Inc.RES 1.62M OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-165JPAKamaya Inc.RES 165 OHM 5% 1/20W 0201
RMC1/20-1620FPAKamaya Inc.RES 162 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1653FPAKamaya Inc.RES 165K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-163JPAKamaya Inc.RES 163 OHM 5% 1/20W 0201
RMC1/20-1692FPAKamaya Inc.RES 16.9K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-164JPAKamaya Inc.RES 164 OHM 5% 1/20W 0201
RMC1/20-1654FPAKamaya Inc.RES 1.65M OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1693FPAKamaya Inc.RES 169K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1694FPAKamaya Inc.RES 1.69M OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1691FPAKamaya Inc.RES 1.69K OHM 1% 1/20W 0201Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.