- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
R1524x Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.666 | $0.67 |
| 200+ | $0.258 | $51.60 |
| 500+ | $0.249 | $124.50 |
| 1000+ | $0.245 | $245.00 |
R1524S055B-E2-KE Tech -specificaties
Nisshinbo Micro Devices Inc. - R1524S055B-E2-KE Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Nisshinbo Micro Devices Inc. - R1524S055B-E2-KE
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | JRC (Nisshinbo Micro Devices) |
| Spanningsuitval (Max) | 1.2V @ 200mA |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Leverancier Device Pakket | 6-HSOP-J |
| Serie | R1524x |
| Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Verpakking / doos | 6-SOIC Variation (0.154", 3.90mm Width), 4 Leads + 2 Fins |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| PSRR | - |
| Output Type | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal Regulators | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Actueel - Quiescent (Iq) | 6.8 µA |
| Current - Output | 200mA |
| Beheersfuncties | Enable |
| Base Productnummer | R1524 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Nisshinbo Micro Devices Inc. R1524S055B-E2-KE.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | R1524S050B-E2-KE | R1524S075B-E2-KE | R1524S085B-E2-FE | R1524S080B-E2-KE |
| Fabrikant | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Actueel - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| PSRR | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Spanningsuitval (Max) | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Max) | - | - | - | - |
| Current - Output | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Beheersfuncties | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | - | - | - | - |
| Beschermingsfuncties | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - |
| Uitgangsconfiguratie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aantal Regulators | - | - | - | - |
Download R1524S055B-E2-KE PDF -datasheets en Nisshinbo Micro Devices Inc. -documentatie voor R1524S055B-E2-KE - Nisshinbo Micro Devices Inc..
R1524S050B-E2RICOH
R1524S050B-KERICOH
R1524S050B-E2-AERICOHUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.