- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.321 | $0.32 |
| 200+ | $0.125 | $25.00 |
| 500+ | $0.12 | $60.00 |
| 1000+ | $0.118 | $118.00 |
ISL43142IR Tech -specificaties
Intersil - ISL43142IR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Intersil - ISL43142IR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Intersil (Renesas Electronics Corporation) |
| Voltage - Supply, Single (V +) | 2.7V ~ 12V |
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±) | ±2.6V ~ 6V |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max) | 80ns, 30ns |
| Switch Circuit | SPST - NO/NC |
| Leverancier Device Pakket | 16-QFN (3x3) |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | Bag |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| On-State Resistance (Max) | 65Ohm |
| Aantal circuits | 4 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max) | 1nA |
| crosstalk | -90dB @ 100kHz |
| Charge Injection | 1pC |
| Channel-to-Channel Matching (& Delta; Ron) | 2Ohm |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)) | 7pF, 7pF |
| -3dB bandbreedte | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Intersil ISL43142IR.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | ISL43142IRZ | ISL43142IRZ-T | ISL43142IR | ISL43142IR-T |
| Fabrikant | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Switch Circuit | - | - | - | - |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Channel-to-Channel Matching (& Delta; Ron) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)) | - | - | - | - |
| On-State Resistance (Max) | - | - | - | - |
| Voltage - Supply, Single (V +) | - | - | - | - |
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±) | - | - | - | - |
| -3dB bandbreedte | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit | - | - | - | - |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max) | - | - | - | - |
| Charge Injection | - | - | - | - |
| Aantal circuits | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| crosstalk | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
ISL43141WR5435Renesas Electronics America IncIC SWITCH SPST-NO X 4 65OHM
ISL43141WR5472Renesas Electronics America IncIC SWITCH SPST-NO X 4 65OHMUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.