- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -ontwerp/specificatie
Appearance Update 30/Mar/2015.pdf Mult Series Software Chgs 26/Mar/2020.pdfPcn andere
Software Disc 06/Nov/2020.pdfEPF10K10ATC100-1 Tech -specificaties
Intel - EPF10K10ATC100-1 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Intel - EPF10K10ATC100-1
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Intel |
| Voltage - Levering | 3V ~ 3.6V |
| Totaal RAM Bits | 6144 |
| Leverancier Device Pakket | 100-TQFP (14x14) |
| Serie | FLEX-10KA® |
| Verpakking / doos | 100-TQFP |
| Pakket | Tray |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal Logic Elementen / Cells | 576 |
| Aantal LABS / CLB | 72 |
| Aantal I / O | 66 |
| Aantal poorten | 31000 |
| montage Type | Surface Mount |
| Base Productnummer | EPF10K10 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A001A2A |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Intel EPF10K10ATC100-1.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | EPF10K10ATC100-3 | EPF10K10ATC100-3N | EPF10K10ATC100-2 | EPF10K10ATC100-3 |
| Fabrikant | Intel | Intel | Intel | Altera |
| Aantal Logic Elementen / Cells | - | - | - | - |
| Aantal LABS / CLB | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aantal poorten | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aantal I / O | - | - | - | - |
| Totaal RAM Bits | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Download EPF10K10ATC100-1 PDF -datasheets en Intel -documentatie voor EPF10K10ATC100-1 - Intel.
EPF10K10AQC208-3NALTERA
EPF10K10AQC208-4Altera (Intel)
EPF10K10ATC144ALTERAUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.