- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MTC120WX75GD Tentative.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $32.29 | $32.29 |
MTC120WX75GD-SMD Tech -specificaties
IXYS - MTC120WX75GD-SMD Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als IXYS - MTC120WX75GD-SMD
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | IXYS Corporation |
| VGS (th) (Max) @ Id | 4V @ 1mA |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | ISOPLUS-DIL™ |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 3.1mOhm @ 100A, 10V |
| Vermogen - Max | - |
| Verpakking / doos | ISOPLUS-DIL™ |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 10500pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 178nC @ 10V |
| FET Feature | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 75V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 180A (Tc) |
| Configuratie | 6 N-Channel (3-Phase Bridge) |
| Base Productnummer | MTC120 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als IXYS MTC120WX75GD-SMD.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MTC120WX75GD-SMD | MTC120WX55GD-SMD | MTC135-14 | MTC1200-16 |
| Fabrikant | IXYS | IXYS | KSL | T-LEAD |
| Pakket | Tube | Tube | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 178nC @ 10V | - | - | - |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Configuratie | 6 N-Channel (3-Phase Bridge) | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | 4V @ 1mA | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 180A (Tc) | - | - | - |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | ISOPLUS-DIL™ | - | - | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 75V | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 3.1mOhm @ 100A, 10V | - | - | - |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 10500pF @ 25V | - | - | - |
| Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) | - | - | - |
| Vermogen - Max | - | - | - | - |
| Base Productnummer | MTC120 | MTC120 | - | - |
| montage Type | Surface Mount | - | - | - |
| Verpakking / doos | ISOPLUS-DIL™ | - | - | - |
Download MTC120WX75GD-SMD PDF -datasheets en IXYS -documentatie voor MTC120WX75GD-SMD - IXYS.
MTC120WX55GD-SMDIXYSIGBT MOD MOSFET SIXPACK ISOPLUS
MTC120W55GC-SMDIXYSIGBT MOD MOSFET SIXPACK ISOPLUS
MTC1207AMULTILINK
MTC130-16KSLIGBT Module
MTC1224BMULTILINK
MTC1204MULTILINK
MTC130TS160IRIGBT Module
MTC135-25-1006772TECHSEMIGBT Module
MTC135-16HKTIGBT Module
MTC135-14KSLIGBT Module
MTC130/16SAILINGIGBT Module
MTC110A1800VTECHSEM
MTC110TA120IRIGBT Module
MTC1207BMULTILINK
MTC130-12SANREXIGBT Module
MTC1236X2MUITILINK
MTC1200-16T-LEADIGBT Module
MTC110TA160IRIGBT ModuleUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.