- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
IXT(A,H,P,Q)44P15T.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Multiple Devices Material 23/Jun/2020.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $7.846 | $7.85 |
| 210+ | $3.131 | $657.51 |
| 510+ | $3.026 | $1,543.26 |
| 990+ | $2.975 | $2,945.25 |
IXTQ44P15T Tech -specificaties
IXYS - IXTQ44P15T Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als IXYS - IXTQ44P15T
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | IXYS Corporation |
| VGS (th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±15V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | TO-3P |
| Serie | TrenchP™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 65mOhm @ 500mA, 10V |
| Vermogensverlies (Max) | 298W (Tc) |
| Verpakking / doos | TO-3P-3, SC-65-3 |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Through Hole |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 13400 pF @ 25 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 175 nC @ 10 V |
| FET Type | P-Channel |
| FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 150 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 44A (Tc) |
| Base Productnummer | IXTQ44 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als IXYS IXTQ44P15T.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | IXTQ44N30T | IXTQ36P15P | IXTQ44N50P | IXTQ42N25P |
| Fabrikant | IXYS | IXYS | IXYS | IXYS |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| FET Type | - | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | - | - | - | - |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Serie | - | - | - | - |
| FET Feature | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Technologie | - | - | - | - |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Vermogensverlies (Max) | - | - | - | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Download IXTQ44P15T PDF -datasheets en IXYS -documentatie voor IXTQ44P15T - IXYS.
IXTQ480PIXYS / Littelfuse
IXTQ36P15PIXYSMOSFET P-CH 150V 36A TO3P
IXTQ50N20PIXYSMOSFET N-CH 200V 50A TO3P
IXTQ42N25PIXYSMOSFET N-CH 250V 42A TO3P
IXTQ48N65X2MIXYSDISCRETE MOSFET 48A 650V X2 TO3P
IXTQ44N50PIXYSMOSFET N-CH 500V 44A TO3P
IXTQ470P2IXYSMOSFET N-CH 500V 42A TO3P
IXTQ40N50L2IXYSMOSFET N-CH 500V 40A TO3P
IXTQ36N50P MOSIXYS / Littelfuse
IXTQ450P2IXYSMOSFET N-CH 500V 16A TO3P
IXTQ44N30TIXYSMOSFET N-CH 300V 44A TO3P
IXTQ3N150MIXYSMOSFET N-CH 1500V 1.83A TO3PFP
IXTQ36N50PIXYSMOSFET N-CH 500V 36A TO3P
IXTQ40N50QIXYSMOSFET N-CH 500V 40A TO3P
IXTQ480P2IXYSMOSFET N-CH 500V 52A TO3P
IXTQ460P2IXYSMOSFET N-CH 500V 24A TO3P
IXTQ50N25TIXYSMOSFET N-CH 250V 50A TO3P
IXTQ48N20TIXYSMOSFET N-CH 200V 48A TO3PUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.