- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
FMM65-015P.pdfFMM65-015P Tech -specificaties
IXYS - FMM65-015P Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als IXYS - FMM65-015P
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | IXYS Corporation |
| VGS (th) (Max) @ Id | 4V @ 1mA |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | ISOPLUS i4-PAC™ |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 22mOhm @ 50A, 10V |
| Vermogen - Max | - |
| Verpakking / doos | i4-Pac™-5 |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type | Through Hole |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 230nC @ 10V |
| FET Feature | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 150V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 65A |
| Configuratie | 2 N-Channel (Dual) |
| Base Productnummer | FMM65 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als IXYS FMM65-015P.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | FMM65-015P | FMM60-02TF | FMM75-01F | FMM7G30US60I |
| Fabrikant | IXYS | IXYS | IXYS | Fairchild Semiconductor |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - | 3700pF @ 25V | - | - |
| Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 22mOhm @ 50A, 10V | 40mOhm @ 30A, 10V | 25mOhm @ 50A, 10V | - |
| Vermogen - Max | - | 125W | - | 104 W |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 150V | 200V | 100V | - |
| Leverancier Device Pakket | ISOPLUS i4-PAC™ | ISOPLUS i4-PAC™ | ISOPLUS i4-PAC™ | - |
| montage Type | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Pakket | Tube | Tube | Tube | Bulk |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | - |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 65A | 33A | 75A | - |
| Base Productnummer | FMM65 | FMM60 | FMM75 | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | 4V @ 1mA | 4.5V @ 250µA | 4V @ 4mA | - |
| Verpakking / doos | i4-Pac™-5 | i4-Pac™-5 | i4-Pac™-5 | Module |
| Serie | - | HiPerFET™ | HiPerFET™ | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 230nC @ 10V | 90nC @ 10V | 180nC @ 10V | - |
| Configuratie | 2 N-Channel (Dual) | 2 N-Channel (Dual) | 2 N-Channel (Dual) | Three Phase Inverter with Brake |
Download FMM65-015P PDF -datasheets en IXYS -documentatie voor FMM65-015P - IXYS.
FMM75-01FIXYSMOSFET 2N-CH 100V 75A I4-PAC-5
FMM60-02TFIXYSMOSFET 2N-CH 200V 33A I4-PAC
FMM5605ZET/103Fujitsu Electronics America, Inc.
FMM5822VUTFujitsu Electronics America, Inc.
FMM5804YDSEIP (Sumitomo Electric Interconnect Products)
FMM640D0B-12IARFIDELIX
FMM5803XSEIP (Sumitomo Electric Interconnect Products)
FMM5804VUT/101EUDYNADEV
FMM5822VUEudyna
FMM5701XSEIP (Sumitomo Electric Interconnect Products)Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.