- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $106.87 | $106.87 |
| 200+ | $42.64 | $8,528.00 |
| 500+ | $41.22 | $20,610.00 |
112TW1-8F Tech -specificaties
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - 112TW1-8F Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Honeywell Sensing and Productivity Solutions - 112TW1-8F
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Nominale spanning - DC | 28 V |
| Nominale spanning - AC | 125 V |
| Klemtype | IWTS |
| schakelfunctie | On-Mom |
| Serie | TW |
| Paneeluitsparing Dimensions | Circular - 12.40mm Dia |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -65°C ~ 71°C |
| montage Type | Panel Mount |
| Ingress Protection | Environment Sealed |
| Verlichting Voltage (nominaal) | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verlichting, Kleur | - |
| Verlichting | Non-Illuminated |
| Kenmerken | - |
| elektrische Life | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 5A (AC/DC) |
| Circuit | DPDT |
| bus Thread | 15/32-32 |
| Base Productnummer | 112TW1 |
| actuator Type | Locking Lever |
| actuator Materiaal | - |
| actuator Lengte | 29.46mm |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Honeywell Sensing and Productivity Solutions 112TW1-8F.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 112TW1-8 | 112TW1-50K | 112TW1-70 | 112TW1-7 |
| Fabrikant | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| actuator Type | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paneeluitsparing Dimensions | - | - | - | - |
| actuator Lengte | - | - | - | - |
| Nominale spanning - DC | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| actuator Materiaal | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nominale spanning - AC | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Verlichting, Kleur | - | - | - | - |
| Verlichting | - | - | - | - |
| schakelfunctie | - | - | - | - |
| bus Thread | - | - | - | - |
| Verlichting Voltage (nominaal) | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| elektrische Life | - | - | - | - |
| Klemtype | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
112TW19-7A-001Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW226-7Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 10MA 5V
112TW1-5KHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW1-50Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW26-7Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 2A 115V
112TW401-1Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW26-3Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 2A 115V
112TW1-7EHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW39-3DX18Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSEALED OPERATOR CONTROL
112TW226-1Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 10MA 5V
112TW22-3DHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW286-1EHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 10MA 5V
112TW1-51Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
112TW1-50KHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.