- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
RHE650.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.625 | $0.63 |
| 200+ | $0.25 | $50.00 |
| 500+ | $0.242 | $121.00 |
| 1000+ | $0.238 | $238.00 |
RHE650 Tech -specificaties
Littelfuse Inc. - RHE650 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Littelfuse Inc. - RHE650
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse |
| Voltage - Max | 16V |
| Type | Polymeric |
| Time to Trip | 5.5 s |
| Dikte (Max) | - |
| Size / Dimension | 0.500" L x 0.118" W (12.70mm x 3.00mm) |
| Serie | PolySwitch® |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 4.3 Ohms |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min) | 11 mOhms |
| ratings | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | Radial, Disc |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | - |
| montage Type | Through Hole |
| Afstand tussen de draden | 0.199" (5.05mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.874" (22.20mm) |
| Current - Trip (It) | 12 A |
| Current - Max | 100 A |
| Current - Hold (IH) (Max) | 6.5 A |
| Goedkeuringsbureau | CSA, TUV, UR |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.40.8070 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Littelfuse Inc. RHE650.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | RHE600 | RHEF050US | RHE750 | RHEF050 |
| Fabrikant | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min) | - | - | - | - |
| Current - Max | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Type | - | - | - | - |
| Time to Trip | - | - | - | - |
| Goedkeuringsbureau | - | - | - | - |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
| Voltage - Max | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | - | - | - | - |
| Current - Hold (IH) (Max) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Current - Trip (It) | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
Download RHE650 PDF -datasheets en Littelfuse Inc. -documentatie voor RHE650 - Littelfuse Inc..
RHEF050US-2Littelfuse Inc.PTC RESET FUSE 30V 500MA RADIAL
RHEF050USLittelfuse Inc.PTC RESET FUSE 30V 500MA RADIAL
RHE600Littelfuse Inc.PTC RESET FUSE 16V 6A RADIALUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.