- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.253 | $0.25 |
| 10+ | $0.20 | $2.00 |
| 30+ | $0.178 | $5.34 |
| 100+ | $0.15 | $15.00 |
MINISMDC075F/33-2 Tech -specificaties
Littelfuse Inc. - MINISMDC075F/33-2 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Littelfuse Inc. - MINISMDC075F/33-2
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse |
| Voltage - Max | 33V |
| Type | Polymeric |
| Time to Trip | 1 s |
| Dikte (Max) | 0.057' (1.46mm) |
| Size / Dimension | 0.181' L x 0.128' W (4.60mm x 3.24mm) |
| Serie | PolySwitch®, miniSMD |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 390 mOhms |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min) | 110 mOhms |
| ratings | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | 1812 (4532 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Current - Trip (It) | 1.6 A |
| Current - Max | 100 A |
| Current - Hold (IH) (Max) | 750 mA |
| Goedkeuringsbureau | CSA, TUV, UL |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 2A (4 Weeks) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.40.8070 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Littelfuse Inc. MINISMDC075F/33-2.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MINISMDC075F/24-2 | MINISMDC075F-2 | MINISMDC075-2 | MINISMDC050F-2 |
| Fabrikant | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min) | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
| Current - Max | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ratings | - | - | - | - |
| Current - Trip (It) | - | - | - | - |
| Goedkeuringsbureau | - | - | - | - |
| Current - Hold (IH) (Max) | - | - | - | - |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Max | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Time to Trip | - | - | - | - |
Download MINISMDC075F/33-2 PDF -datasheets en Littelfuse Inc. -documentatie voor MINISMDC075F/33-2 - Littelfuse Inc..
MINISMDC075FRaychem Cable Protection/TE Connectivity
MINISMDC100-2Raychem Cable Protection/TE Connectivity
MINISMDC050F-2/RF1403Hamlin / Littelfuse
MINISMDC100F-2 HFTyco Electronics
MINISMDC100-02Raychem Cable Protection/TE Connectivity
MINISMDC075-02Raychem Cable Protection/TE Connectivity
miniSMDC100FSemitehelec
miniSMDC110FSemitehelec
MINISMDC075F/24-02TYCO/RAYCHEM
miniSMDC075F/24Semitehelec
miniSMDC110F/16SemitehelecUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.