- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -assemblage/oorsprong
2.73KHz.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.075 | $0.08 |
| 200+ | $0.029 | $5.80 |
| 500+ | $0.028 | $14.00 |
| 1000+ | $0.027 | $27.00 |
1SMB20CAT3G Tech -specificaties
Littelfuse Inc. - 1SMB20CAT3G Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Littelfuse Inc. - 1SMB20CAT3G
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | 20V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 32.4V |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 22.2V |
| Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | SMB |
| Serie | - |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 600W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | DO-214AA, SMB |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 18.5A |
| Capacitieve @ Frequentie | 425pF @ 1MHz |
| Bidirectionele kanalen | 1 |
| Base Productnummer | 1SMB |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Littelfuse Inc. 1SMB20CAT3G.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 1SMB20CAT3G | 1SMB20AT3G | 1SMB20CA TR13 PBFREE | 1SMB20CA TR13 |
| Fabrikant | onsemi | Littelfuse Inc. | Central Semiconductor Corp | Central Semiconductor |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Bidirectionele kanalen | - | - | - | - |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Type | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Spanning - Onderbreking (Min) | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Power Line Protection | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Capacitieve @ Frequentie | - | - | - | - |
Download 1SMB20CAT3G PDF -datasheets en Littelfuse Inc. -documentatie voor 1SMB20CAT3G - Littelfuse Inc..
1SMB22ASUNMATE
1SMB20CASUNMATEUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.