- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdf0473003.MRT1 Tech -specificaties
Hamlin / Littelfuse - 0473003.MRT1 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Hamlin / Littelfuse - 0473003.MRT1
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse |
| Nominale spanning - DC | 125V |
| Nominale spanning - AC | 125V |
| Size / Dimension | 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) |
| Serie | PICO® II 473 |
| Reactietijd | Slow |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | Axial |
| Andere namen | 0473003.MRT1- 0473003MRT1 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t | 21 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| DC Cold Resistance | 0.038 Ohms |
| Huidige score | 3A |
| Kleur | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning | 50A |
| goedkeuringen | CSA, PSE, UR |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Hamlin / Littelfuse 0473003.MRT1.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 0473003.MRT1HF | 0473003.MRT1L | 0473003.YRT1 | 0473003.MAT1L |
| Fabrikant | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Fuse Type | - | - | - | - |
| Packaging | - | - | - | - |
| Smelting I²t | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Andere namen | - | - | - | - |
| DC Cold Resistance | - | - | - | - |
| Kleur | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Nominale spanning - AC | - | - | - | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning | - | - | - | - |
| Reactietijd | - | - | - | - |
| Nominale spanning - DC | - | - | - | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| goedkeuringen | - | - | - | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Huidige score | - | - | - | - |
Download 0473003.MRT1 PDF -datasheets en Hamlin / Littelfuse -documentatie voor 0473003.MRT1 - Hamlin / Littelfuse.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.