- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pcn andere
2.73KHz.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $18.25 | $18.25 |
50SP90-01-1-04N-F Tech -specificaties
Grayhill Inc. - 50SP90-01-1-04N-F Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Grayhill Inc. - 50SP90-01-1-04N-F
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Grayhill, Inc. |
| Nominale spanning - DC | 28 V |
| Nominale spanning - AC | 115 V |
| Klemtype | PC Pin |
| Serie | 50 |
| Paneeluitsparing Dimensions | Circular - 6.45mm Dia |
| Pakket | Bulk |
| Aantal posities | 4 |
| Aantal polen per deck | 1 |
| Aantal Dekken | 1 |
| montage Type | Panel Mount, Through Hole |
| Index stoppen | Fixed |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Kenmerken | Shaft and Panel Sealed |
| Diepte achter het paneel | 13.64mm |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 150mA (AC), 200mA (DC) |
| Contact Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Contact Material | - |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit per Deck | SP4T |
| Base Productnummer | 50SP90 |
| Hoek van Throw | 90° |
| actuator Type | Flatted (3.17mm Dia) |
| actuator Lengte | 9.53mm |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Grayhill Inc. 50SP90-01-1-04N-F.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 50SP60-01-1-06N-F | 50SP90-01-1-04N | 50SP60-01-1-04N | 50SP90-01-1-03N |
| Fabrikant | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. |
| Index stoppen | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aantal Dekken | - | - | - | - |
| Contact Timing | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| Paneeluitsparing Dimensions | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Circuit per Deck | - | - | - | - |
| actuator Lengte | - | - | - | - |
| Hoek van Throw | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| actuator Type | - | - | - | - |
| Aantal polen per deck | - | - | - | - |
| Klemtype | - | - | - | - |
| Nominale spanning - DC | - | - | - | - |
| Contact Finish | - | - | - | - |
| Nominale spanning - AC | - | - | - | - |
| Diepte achter het paneel | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Download 50SP90-01-1-04N-F PDF -datasheets en Grayhill Inc. -documentatie voor 50SP90-01-1-04N-F - Grayhill Inc..
50SPT36-01-1-05SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 5POS 150MA 115V
50SP90-01-1-02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 2POS 150MA 115V
50SP60-01-1-04NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 4POS 150MA 115V
50SPT36-01-1-02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 2POS 150MA 115V
50SPT36-01-1-04SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 4POS 150MA 115V
50SP60-01-1-06NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 6POS 150MA 115V
50SPT36-01-1-03NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 3POS 150MA 115V
50SPT36-01-1-03SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 3POS 150MA 115V
50SPT36-01-1-05NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 5POS 150MA 115V
50SP60-01-1-06N-FGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 6POS 150MA 115V
50SP90-01-2-02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 2POS 150MA 115V
50SP60-01-2-02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 2POS 150MA 115V
50SP60-01-1-05NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 5POS 150MA 115V
50SP90-01-1-03NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 3POS 150MA 115V
50SPT36-01-1-04NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 4POS 150MA 115V
50SP90-01-1-04NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 4POS 150MA 115V
50SPT36-01-1-02SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 2POS 150MA 115V
50SP60-01-2-03NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 3POS 150MA 115VUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.