- Jess***Jones
- 2026/04/17
Ontwerp bronnen
BB Series Product Spec.pdfOmgevingsinformatie
GCT EMEA LTD RoHS, REACH, TSCA, CA Prop65.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.266 | $0.27 |
| 200+ | $0.106 | $21.20 |
| 500+ | $0.103 | $51.50 |
| 1000+ | $0.101 | $101.00 |
FFC2B28-04-G Tech -specificaties
GCT - FFC2B28-04-G Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als GCT - FFC2B28-04-G
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | GCT |
| Nominale spanning | 30V |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | FFC2B28 |
| toonhoogte | 0.020" (0.50mm) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -25°C ~ 85°C |
| Aantal posities | 4 |
| montage Type | Surface Mount, Right Angle |
| mating Cycles | 20 |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| vergrendeling Feature | Flip Lock, Backlock |
| Materiaal behuizing | Thermoplastic |
| behuizing Kleur | Natural |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Hoogte boven Board | 0.039" (1.00mm) |
| Flat Flex Type | FFC, FPC |
| Kenmerken | Solder Retention |
| FFC, FCB Dikte | 0.30mm |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 0.2A |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Finish Dikte | Flash |
| Contact Finish | Gold |
| Connector / Contact Type | Contacts, Top and Bottom |
| Cable End Type | Tapered |
| Base Productnummer | FFC2B28 |
| actuator Materiaal | Thermoplastic |
| actuator Color | Black |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als GCT FFC2B28-04-G.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | FFC2B28-08-G | FFC2B28-24-G | FFC2B28-10-G | FFC2B28-14-G |
| Fabrikant | GCT | GCT | GCT | GCT |
| Connector / Contact Type | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiaal behuizing | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| vergrendeling Feature | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Contact Finish | - | - | - | - |
| actuator Materiaal | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| mating Cycles | - | - | - | - |
| behuizing Kleur | - | - | - | - |
| actuator Color | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Nominale spanning | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Hoogte boven Board | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Cable End Type | - | - | - | - |
| toonhoogte | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Contact Finish Dikte | - | - | - | - |
| Flat Flex Type | - | - | - | - |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | - | - | - |
| FFC, FCB Dikte | - | - | - | - |
Download FFC2B28-04-G PDF -datasheets en GCT -documentatie voor FFC2B28-04-G - GCT.
FFC2B27-24-GGCTCONN FFC FPC 24POS 0.5MM R/A
FFC2B27-26-GGCTCONN FFC FPC 26POS 0.5MM R/A
FFC2B27-08-GGCTCONN FFC FPC 8POS 0.5MM R/A
FFC2B27-30-GGCTCONN FFC FPC 30POS 0.5MM R/A
FFC2B27-10-GGCTCONN FFC FPC 10POS 0.5MM R/A
FFC2B27-40-GGCTCONN FFC FPC 40POS 0.5MM R/A
FFC2B27-20-GGCTCONN FFC FPC 20POS 0.5MM R/AUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.