- Bran***Lewis
- 2026/05/11
MCF52235CVM60 Tech -specificaties
Freescale Semiconductor - MCF52235CVM60 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Freescale Semiconductor - MCF52235CVM60
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Freescale Semiconductor, Inc. (NXP Semiconductors) |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | 3V ~ 3.6V |
| Leverancier Device Pakket | 121-MAPBGA (12x12) |
| Snelheid | 60MHz |
| Serie | MCF5223x |
| RAM Size | 32K x 8 |
| Programmageheugentype | FLASH |
| Program Memory Size | 256KB (256K x 8) |
| randapparatuur | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Verpakking / doos | 121-LBGA |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| oscillator Type | Internal |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal I / O | 73 |
| montage Type | Surface Mount |
| EEPROM Size | - |
| gegevens Converters | A/D 8x12b |
| Core Size | 32-Bit Single-Core |
| Core Processor | Coldfire V2 |
| connectiviteit | CANbus, Ethernet, I²C, SPI, UART/USART |
| Base Productnummer | MCF52235 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Freescale Semiconductor MCF52235CVM60.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MCF52235CVM60 | MCF52234CVM60 | MCF52234CVM60J | MCF52234CVM60 |
| Fabrikant | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor | Freescale Semiconductor | NXP USA Inc. |
| Programmageheugentype | - | - | - | - |
| EEPROM Size | - | - | - | - |
| oscillator Type | - | - | - | - |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| RAM Size | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Core Size | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Snelheid | - | - | - | - |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| gegevens Converters | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| randapparatuur | - | - | - | - |
| Aantal I / O | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| connectiviteit | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.