- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -verpakking
2.73KHz.pdfPcn veroudering/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfUBA2024P/N1,112 Tech -specificaties
NXP USA Inc. - UBA2024P/N1,112 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als NXP USA Inc. - UBA2024P/N1,112
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | NXP Semiconductors |
| Voltage - Levering | 11.4V ~ 13.3V |
| Type | CFL/TL Driver |
| Leverancier Device Pakket | 8-DIP |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 8-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 150°C |
| montage Type | Through Hole |
| Frequentie | 40.05kHz ~ 42.68kHz |
| dimmen | No |
| Current - Supply | 5 mA |
| Huidige - Output Source / Zink | 900mA |
| Base Productnummer | UBA2024 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als NXP USA Inc. UBA2024P/N1,112.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | UBA2024BP/N1,112 | UBA2024BT/N1118 | UBA2024T/N1,518 | UBA2024AT/N1,518 |
| Fabrikant | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| dimmen | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serie | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Frequentie | - | - | - | - |
| Huidige - Output Source / Zink | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Current - Supply | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
Download UBA2024P/N1,112 PDF -datasheets en NXP USA Inc. -documentatie voor UBA2024P/N1,112 - NXP USA Inc..
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.