- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.983 | $1.98 |
| 200+ | $0.768 | $153.60 |
| 500+ | $0.741 | $370.50 |
| 1000+ | $0.727 | $727.00 |
FST16232MEAX Tech -specificaties
Fairchild Semiconductor - FST16232MEAX Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Fairchild Semiconductor - FST16232MEAX
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Fairchild (onsemi) |
| Voeding Bron | Single Supply |
| Voltage - Levering | 4V ~ 5.5V |
| Type | Multiplexer/Demultiplexer |
| Leverancier Device Pakket | 56-SSOP |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| onafhankelijke Circuits | 1 |
| Current - Output Hoog, Laag | - |
| Circuit | 16 x 1:2 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Fairchild Semiconductor FST16232MEAX.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | FST16233MEAX | FST16232MEA | FST16232MTDX | FST16233MEA |
| Fabrikant | onsemi | Fairchild Semiconductor | onsemi | onsemi |
| Voeding Bron | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Circuit | - | - | - | - |
| Current - Output Hoog, Laag | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| onafhankelijke Circuits | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
FST16230DMicrosemi CorporationDIODE MODULE 30V TO249
FST16230AMicrosemi CorporationDIODE MODULE 30V TO249
FST16230Microsemi CorporationDIODE MODULE 30V TO249
FST16233PETBO
FST16213ZNSUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.